Wszyscy fani sztywnych i serialu Żywe trupy mają co świętować – po ponad dwumiesięcznej przerwie właśnie wraca 5. sezon naszej ulubionej produkcji. Z tej okazji wspólnie z Merlin.pl przygotowaliśmy dla Was niesamowity konkurs, w którym do wygrania jest pula 20 książek z uniwersum The Walking Dead.

Konkurs Kultowe postaci uniwersum The Walking Dead 

Kiedy i dlaczego?

8 lutego The Walking Dead miało emisję w Stanach, a już dziś o godz. 22:00 polska premiera na FOX. Z tej okazji od dzisiaj, tj. poniedziałku 9 lutego do 15 lutego br., do godziny 23:59 będziecie mogli wziąć udział w konkursie  i powalczyć o jedną ze wspaniałych nagród.

 

Jakie nagrody są do wygrania?

W naszym konkursie do zdobycia jest 10 podwójnych zestawów książek, składających się z: Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora oraz Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora. Część 2, które ukazały się nakładem Wydawnictwa SQN.

konkurs - nagrody: Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora oraz Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora. Część 2

 

Co zrobić, aby wygrać?

Jeśli marzy Wam się wygrana jednego z zestawów książek z uniwersum The Walking Dead to musicie wykonać następujące zadania:

  1. polubić nasz fanpage Strefa Walking Dead na Facebooku,
  2. polubić post konkursowy na naszej facebookowej tablicy,
  3. skomentować post konkursowy odpowiadając na pytanie: „O jakim bohaterze serialu The Walking Dead powinna powstać kolejna książka z uniwersum i dlaczego?”

Po jednym z dziesięciu zestawów książek trafi do osób, których komentarze z uzasadnieniem wyboru postaci, o którym mowa wyżej będą najciekawsze.

 

Pozostałe zasady i regulamin konkursu

Pamiętajcie, że rozpatrywane będą tylko pełne zgłoszenia, czyli takie, które spełniają wszystkie 3 powyższe punkty. Komentarze możecie przesyłać do niedzieli 15 lutego, do godziny 23:59, natomiast wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie WWW najpóźniej 25 lutego, a zwycięzcy poinformowani zostaną o wygranej do 26 lutego.

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie konkursu.

 

Nie tylko konkurs…

…mamy dla Was nie tylko konkurs, ale i mocno nadgryzione ceny.:) W obliczu Zombie Apokalipsy, Merlin.pl zarządził spore spadki na książki z Uniwersum The Walking Dead od SQN. Z wszystkimi promocjami możecie się zapoznać odwiedzając stronę www.merlin.pl.

Dziś, 9 lutego, koniecznie zajrzyjcie też na profil Merlin.pl na Twitterze. Ptaszki ćwierkają, że któryś z adminów mógł zostać zainfekowany i aż do polskiej premiery TWD, nie odpuści. Let’s talk about zombies!

Konkurs Kultowe postaci uniwersum The Walking Dead

 

 

 

Komu to wszystko zawdzięczamy?

Wspólną zabawę i możliwość wygrania książek Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora oraz Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora. Część 2 zawdzięczamy sklepowi internetowemu Merlin.pl i Wydawnictwu Sine Qua Non.

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook