Gratka dla miłośników komiksu Żywe trupy! Ogłaszamy konkurs w którym do wygrania jest 5 zestawów po 2 zeszyty The Walking Dead ufundowanych przez sklep ATOMcomics.pl.

 Konkurs Żywe trupy - Za co kocham komiks?

Waszym zadaniem jest przedstawić w dowolnej formie, za co kochacie komiksy (macie wolną rękę w wymyśleniu metody przekonania nas, że to właśnie Wam należy się nagroda). Ważne jest, aby Waszą pracę lub odnośnik do niej, ewentualnie jej cyfrowy zapis można było przesłać drogą mailową i opublikować w ramach serwisu StrefaWalkingDead.pl.

Czas na zgłoszenie się do konkursu macie do 22 listopada br., do godziny 12:00. Prace należy przesłać na adres: [email protected] wraz z następującymi danymi: imię i nazwisko oraz dane adresowe, na które – w przypadku wygranej – zostanie wysłana nagroda.

 

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę i wygrać jeden z pięciu zestawów anglojęzycznych zeszytów The Walking Dead:

  1. zeszyty 115 i 117,
  2. zeszyty 117 (3rd print) i 122,
  3. zeszyty 127 i 128,
  4. zeszyty 128 i 129,
  5. zeszyty 128 i 130.

Nagrody zostaną rozlosowane pomiędzy autorów 5. najciekawszych zgłoszeń. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 2. grudnia br.

 Nagrody w konkursie - zeszyty TWD 122 127 128

Z regulaminem konkursu możecie zapoznać się poprzez kliknięcie tutaj.

 

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez sklep internetowy ATOMcomics.pl.

Banner ATOM

 

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook