Chcemy Was zaprosić do udziału w niecodziennym konkursie „Zombie z PRL”. Możecie wygrać w nim jedną z 20 niesamowitych nagród związanych z książką Szczury Wrocławia. Chaos autorstwa Roberta J. Szmidta (Wydawnictwo Insignis).

 Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; konkurs Zombie z PRL

 

 

Zadanie

Waszym zadaniem będzie odpowiedzieć w dowolnej formie (rysunek, nagranie wideo, wiersz itd.) na pytanie: Jak walczyłbyś/walczyłabyś z atakiem zombie w Polsce?

Liczy się Wasza inwencja, a nie forma odpowiedzi, jednak musicie pamiętać, że niezbędna jest możliwość opublikowania pracy na łamach naszego serwisu.

Pamiętajcie! W przypadku wysyłania zgłoszeń w formie pisemnej, nie jest istotna wielkość pracy (ilość znaków) a jej jakość. Dlatego sugerowana maksymalna ilość znaków to około 1500. Oczywiście dłuższe prace również będą brały udział w konkursie.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

 

Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; konkurs Zombie z PRL; wydanie kolekcjonerskie

 

Nagrody

Nagrody to 20 upominków w 4 kategoriach, które ufundowane zostały przez Wydawnictwo Insignis. Takiej puli nagród na Strefie jeszcze nie było! Wszystkie nagrody to książki Szczury Wrocławia. Chaos Roberta J. Szmidta, które różnią się formą wydania.

Nagrody dzielimy po 5 w IV stopniach – im wyżej oceniona praca, tym wyższego stopnia nagroda:

 1. 5 nagród głównych, zwanych nagrodami I stopnia: limitowane wydanie kolekcjonerskie książki Szczury Wrocławia. Chaos, autorstwa Roberta J. Szmidta. Każdy zestaw składa się z: książki w twardej oprawie z autografem autora, e-booka, planu Wrocławia z 1963/plakatu, koszulki ze Szczurami Wrocławia. Chaos oraz eleganckiego pudełka na zestaw,
 2. 5 nagród II stopnia: książek Szczury Wrocławia. Chaos, autorstwa Roberta J. Szmidta w twardej oprawie,
 3. 5 nagród III stopnia: Szczury Wrocławia. Chaos, autorstwa Roberta J. Szmidta w miękkiej oprawie,
 4. 5 nagród IV stopnia: e-booki Szczury Wrocławia. Chaos, autorstwa Roberta
  J. Szmidta.

Naprawdę warto zawalczyć nie tylko o niesamowite nagrody główne, ale również o pozostałe wydania, jak choćby egzemplarze w twardej oprawie, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży i możecie je zdobyć tylko w zestawach kolekcjonerskich oraz w naszym konkursie!

 

Termin trwania konkursu i sposób zgłoszenia

Konkurs „Zombie z PRL będzie trwał w dniach od 6.05.2015 r. do godziny 23:59 w dniu 15.05.2015 r.

Aby wziąć w nim udział, należy być osobą pełnoletnią lub mieć zgodę opiekunów prawnych oraz przebywać na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i odpowiedzieć na pytanie Jak walczyłbyś/walczyłabyś z atakiem zombie w Polsce? w dowolnej formie, nie tylko pisemnej i wysłać zgłoszenie w wyżej podanym terminie na adres mailowy: [email protected].

Ważne, abyście do zgłoszenia dołączyli następujące informacje:

 1. imię i nazwisko uczestnika,
 2. adres korespondencyjny do wysłania nagrody w przypadku wygranej,
 3. rozmiar koszulki, na wypadek wygrania nagrody I stopnia.

 

Przyznawanie nagród

Zwycięzców wyłoni Komisja Konkursowa złożona z członków Redakcji serwisu StrefaWalkingDead.pl. Lista laureatów zostanie ogłoszona najpóźniej do 24.05.2015 r.

Komisja Konkursowa będzie oceniać prace wg jakości wykonania, ciekawości pomysłu i ilości włożonej pracy.

 

Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; konkurs Zombie z PRL; zombie

 

Informacje o nagrodzie

Wrocław, sierpień 1963. W mieście szaleje czarna ospa. Milicjanci pilnujący izolatorium na Psim Polu są świadkami dziwnych incydentów – „odmienieni” pacjenci atakują przebywających w ośrodku chorych i personel. Wybucha panika. Do Komendy Wojewódzkiej docierają kolejne sygnały o „zmartwychwstałych” napastnikach. Sztab kryzysowy zmuszony jest podjąć zdecydowane działania. Do izolatoriów zostają wysłane oddziały KBW i ZOMO. Rozkaz jest prosty: opanować sytuację.

Książka Szczury Wrocławia. Chaos  to pełnokrwista (w podwójnym tego słowa znaczeniu) polska apokalipsa zombie pióra znakomitego autora fantastyki, Roberta J. Szmidta. To również nowatorski eksperyment literacki – na kartach powieści giną rzeczywiste osoby, wylosowane przez Autora spośród kilkutysięcznej i stale powiększającej się rzeszy czytelników skupionych wokół poświęconego książce profilu społecznościowego. To wreszcie podróż sentymentalna do czasów obskurnego, siermiężnego i cuchnącego bimbrem PRL-u, który stanowi klimatyczne tło zmagań żołnierzy i zomowców z hordami nieumarłych.

Więcej informacji o książce znajdziecie na oficjalnym fanpage’u Szczurów… na Facebooku, na stronie internetowej książki: www.szczurywroclawia.pl oraz na stronie internetowej Wydawnictwa Insignis (insignis.pl) i profilach społecznościowych wydawnictwa: Facebook, Twitter i Instagram.

Dodatkowe informacje możecie uzyskać również w naszych wcześniejszych publikacjach: opis książki i wypowiedź autora.

Jak pisaliśmy wcześniej – nasz konkurs to jedna z niewielu okazji na zdobycie wspaniałych książek Szczury Wrocławia. Chaos w twardej oprawie.

 

Sponsor konkursu

Fundatorem naszego konkursu jest Wydawnictwo Insignis, którego nakładem ukazały się oprócz Szczurów Wrocławia książki z Uniwersum Metro 2033 oraz najnowsza powieść Dmitry’ego Glukhovskiego – FUTU.RE.

 

Szczury Wrocławia; Robert J. Szmidt; Wydawnictwo Insignis; konkurs Zombie z PRL

 

Podsumowanie

 • konkurs „Zombie z PRL” organizowany jest w dniach od 6.05.2015 r. do godziny 23:59 w dniu 15.05.2015 r.;
 • zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: Jak walczyłbyś/walczyłabyś z atakiem zombie w Polsce? w dowolnej formie: pisanej, graficznej itd.;
 • zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]gdead.pl;
 • do zgłoszenia należy dołączyć informacje: imię i nazwisko uczestnika, adres korespondencyjny do wysłania nagrody w przypadku wygranej, rozmiar koszulki;
 • wyniki konkursu ogłoszone zostaną najpóźniej 24.05.2015 r.;
 • do wygrania jest 20 nagród (5 zestawów kolekcjonerskich Szczurów Wrocławia. Chaos, 5 książek w twardej oprawie, 5 książek w miękkiej oprawie i 5 e-booków);
 • regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook