Laurie Holden staje w obronie decyzji swojej postaci o niezabiciu Gubernatora pod koniec odcinka „I Ain’t a Judas”.

Laurie Holden jako Andrea / David Morrissey jako Gubernator

Laurie Holden jako Andrea / David Morrissey jako Gubernator

 

UWAGA! News może zawierać spojlery dla osób, które nie dotarły do 3. sezonu „Żywych Trupów”!

 

Andrea dowiedziała się o kłamstwie Gubernatora i odwiedzeniu jej przyjaciół przez niego w więzieniu. Mimo to, po powrocie do Woodbury nie zdecydowała się pozbawić go życia.

Holden w wywiadzie dla TV Guide podkreśliła, że nie oszczędziła Filipha z miłości.

„Pozwólcie, że wyjaśnię – Andrea nie zrobiła tego dlatego, że na niego leci. On jest taki przystojny gdy śpi, a ona coś w nim widzi, ale to nie jest miłość.”

Laurie zaczęła tłumaczyć, że jej zastrzeżenia wynikają ze sprzecznych uczuć związanych z życiem ludzi, nawet po zabiciu niezliczonej ilości Szwendaczy.

„Myślę, że kiedy ona patrzy na niego chce to zrobić, ale mówi „Ok, musi być jakieś inne wyjście. Kochał żonę i córkę. Musi być inny sposób, mogę zawrzeć pokój.”” – wyjaśnia.

„Fani chcą zobaczyć śmierć Gubernatora. Jednak ona chce załatwić to w pokoju, bez rozlewu krwi. Tak jak próbował zrobić Dale z Randallem w drugim sezonie” – dodała.

Holden sugerowała wcześniej, że Andrea postanowiła zostać w Woodbury z lojalności do niewinnych mieszkańców miasta.

The Walking Dead już w niedzielę

[10.03] w USA. W Polsce na kanale FOX Polska możemy obejrzeć we wtorek [12.03]. Zapraszam jednak wszystkich do obejrzenia już dzień po premierze w USA, czyli w poniedziałek (zazwyczaj do 17:00) w naszym serwisie z profesjonalnymi napisami.

Seeker

Redaktor oraz moderator na forum strefy. Czasami pisze newsy. Lubi też udzielać się na forum i pilnować na nim porządku. W przeszłości moderator w serwisie dsj24.pl.

Prywatnie zajmuje się leniuchowaniem, szkołą i hobby, czyli wszelkie sporty :) (szczególnie piłka nożna, siatkówka i boks). A… i ma pieska od niedawna :) huehue

More Posts