Łapcie póki gorące! Redakcja Strefy The Walking Dead z przyjemnością prezentuje Wam najświeższy, pochodzący wprost z odbywającego się właśnie wydarzenia San Diego Comic Con, trailer drugiej połowy drugiego sezonu „Fear The Walking Dead„. Jednocześnie chcę poinformować, że w najbliższych dniach postaram się opublikować dla Was pełną relację z panelu nie tylko FTWD, ale również następującego po nim TWD.

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts