TWD_MICHONNE_TEASER_LOGO

Telltale Games, czyli studio odpowiedzialne za 2 sezony gier spod znaku The Walking Dead, zaprezentowało właśnie zwiastun nowej produkcji osadzonej w komiksowym uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana. Główną bohaterką najnowszej mini-serii Telltale będzie znana zarówno z serialu jak i kart komiksu Michonne.

 

Do tej pory Telltale Games wydało dwie części gier osadzonych w komiksowym uniwersum stworzonym przez Roberta Kirkmana (+DLC 400 days). Obydwie produkcje rozprowadzane były „w odcinkach” (w formie „interaktywnego serialu”).

Sytuacja będzie wyglądała tak samo w przypadku najnowszej gry studia, której bohaterką będzie oczywiście Michonne. Telltale Games we współpracy z wydawcą komiksu TWD – Skybound – postanowili jeszcze lepiej przybliżyć fanom wirtualnej rozrywki postać Michonne oraz wydarzenia, w których brała udział, a które nie zostały przedstawione wprost na kartach komiksu. Konkretnie chodzi o okres pomiędzy #126 i #139 zeszytem. Głosu bohaterce użyczy znana z serialu Orange is the New Black Samira Wiley.

The Walking Dead: Michonne będzie miało swoją premierę w lutym 2016 roku. Na serie złożą się 3, publikowane w odstępach czasowych odcinki, które dostępne będą właściwie na wszystkich możliwych platformach (PC, Mac, Xbox360, XboxOne, Ps3, Ps4, Android, iOS)

 

Źródło:
www.telltalegames.com

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts