TWD - U2 

Jeśli powoli nudzą się Wam już standardowe zwiastuny The Walking Dead (w co wątpimy ;), mamy dla Was małe urozmaicenie. Wśród promocyjnych materiałów piątego sezonu serialu pojawiły się trailery z brzmiącą w tle muzyką prosto z nowego albumu U2. Zainteresowanych nowym kawałkiem The Troubles  i oczywiście samym The Walking Dead zapraszamy do oglądania!

 

 

 

 

 

 

Skoro jesteśmy już w muzycznych klimatach – ekipa z Bad Lip Reading, odpowiedzialna za „dialogowe parodie” The Walking Dead wypuściła „oficjalny teledysk” Carla Grimesa. Czy „Carl Poppa”wypadł lepiej od U2? To oceńcie już sami. 

 

 

Oficjalna premiera nowego albumu U2 Songs of Innocence nastąpi 13 października, równolegle z polską premierą piątego sezonu The Walking Dead na kanale FOX (amerykańska nastąpi 12 w AMC).

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts