WD_music_season3_poster

Dla fanów serialu „The Walking Dead” oraz muzyki tworzonej pod batutą Beara McCreary’ego przygotowaliśmy trzecią odsłonę cyklu. Prezentujemy zestawienie utworów skomponowanych specjalnie na potrzeby trzeciego sezonu serialu, jak również wykorzystane przez twórców nagrania innych wykonawców.

Szczegółowy opis scen i wykorzystanej w nich muzyki znajdziecie klikając ten link.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z utworami z wcześniejszych sezonów „The Walking Dead” lub chcielibyście je sobie przypomnieć, to zapraszamy do odwiedzenia wcześniejszych wpisów: sezon 1 oraz sezon 2.

Zachęcamy Was również do samodzielnego odkrywania dźwięków pojawiających się w serialu. Jeśli znajdziecie jakiś utwór, który nam zdarzyło się pominąć, to śmiało piszcie o tym w komentarzach, wklejajcie w nich linki do znalezionej muzyki i opisujcie sceny, których została ona wykorzystana.

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook