Sezon 3 serialu od AMC dobiegł końca, a fani już domagają się kolejnego. Dobrą wiadomością jest to, że emisja rozpocznie się już w październiku tego roku. A zdjęcia będą kręcone już w przyszłym miesiącu. Według Normana Reedusa będzie to świetny sezon.

The-Walking-Dead-Season-3-Episode-16

 

Będzie ciekawy, ponieważ osoby, które nie są czarnymi charakterami, mogą przekształcić się w złoczyńców, wiecie co mam na myśli? Carl poprostu strzelił dziecku w twarz. Myślę, że sezon 4 będzie naszym najlepszym sezonem, naprawdę. Nasz nowy producent wykonawczy – Glen

[Mazzara] był niesamowity, ale poprzedni – Frank [Darabont] również był niesamowity. Scott [Gimple] jest bardzo dobrym pisarzem. Ma już wizję na 4. sezon. Nie mogę się doczekać zdjęć do tego sezonu. Zaczynamy już w maju.

 

Podczas gdy niektórzy widzowie mogą być zaskoczeni, że gubernator nie został zabity, gwiazda serialu nie była w ogóle w szoku.

Komiks, książka jak i film musi mieć jakiegoś największego złoczyńcę. Największego ze wszystkich. Więc myślę, że dostanie szansę w 4. sezonie. – dodał Reedus.

 

Aktor jednak nie za bardzo wie co się będzie dokładnie działo w nowym sezonie.

Nasi scenarzyści są bardzo towarzyscy. Wpuszczają nas do swojego pokoju. Ostatnio byliśmy tam 2 godziny. Jednak oni są tak jakby na haju, mają własny świat i we własnych słowach mówią, co będzie w serialu. Potakujemy tylko „tak, tak”, ale w rzeczywistości, kiedy wychodzę to sobie myślę „nie mam zielonego pojęcia co będzie dalej”. – zakończył.