Daryl EW

Na pytania magazynu Entertainment Weekly, dotyczące 5 sezonu, odpowiedział także nadworny kusznik Żywych trupów – Norman Reedus. Aktor w ramach promocji serialu, mówił o stanie w jakim obecnie znajduje się jego bohater, a także o przemianach przez które przeszedł w trakcie dotychczasowych serii The Walking Dead

 

Reedus zapytany został o to co podzieje się z Darylem na początku 5 sezonu oraz o zmiany jakie przeszedł jego bohater:

No cóż, Daryl siedzi zamknięty w wagonie, więc możliwe, że przez wywołany tymi warunkami strach nieco nam „zdziczeje”. Od pierwszego sezonu Zmienił się w wielu kwestiach . Na początku sądził, że ludzie nie chcą całkowicie mu zaufać. Sam nie ufał też innym.

W następnym sezonie Daryl będzie jednak bardziej otwarty. Po prostu, zacznie mówić to co myśli, patrząc innym w twarze. Ludzie polegają na nim, podczas gdy wcześniej wydawało mu się, że kiedy tylko podejdzie w ich stronę, szybko zejdą z drogi. Teraz jest integralną częścią grupy. Ekipa mu ufa i myślę, że on odwzajemnia to zaufanie.

 

Żywe trupy powrócą 12 października na kanale AMC i 13 w polskim FOX.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts