Jak zapewne wiecie, w tę środę na półkach w księgarniach pojawi się pierwszy tom nowej trylogii uniwersum The Walking Dead, który zatytułowano Zejście. Już dziś możecie zamówić przedpremierowo własny egzemplarz w promocyjnej cenie.

Okładka The Walking Dead. Żywe Trupy. Zejście książka

Wprowadzenie

Jay Bonansinga po długim czasie wrócił z nowymi wątkami bohaterów książek osadzonych w świecie stworzonym przez Roberta Kirkmana. Tym razem The Walking Dead. Żywe Trupy. Zejście zostało napisane bez udziału pomysłodawcy najpopularniejszej serii komiksowej o zombie. Jaki będzie tego efekt, będziecie mogli się przekonać już w środę 9. września 2015 r.

 

Atrakcyjna cena pre-orderu

Jeśli boicie się, że możecie nie załapać się w dniu premiery na swój egzemplarz, to już dzisiaj możecie w atrakcyjnej cenie 27,49 zł zamówić książkę na stronie empik.com – wystarczy kliknąć tutaj. Oferta ważna przed premierą książki!

Książka The Walking Dead. Żywe Trupy. Zejście

 

Zarys fabuły

W najnowszej książce Bonansingi bohaterowie postarają się odbudować Woodbury, jednak przyjdzie im się zmierzyć z niespotykaną dotąd hordą żywych trupów. Prócz zombie napotkają na swej drodze nową grupę, którą prowadzić będzie kaznodzieja. Jak się potoczą wspólne losy obu grup? Czy zaufają sobie wzajemnie? Będą w stanie współpracować? Przekonacie się niebawem.

Zanim w październiku trafi na ekrany 6. sezon TWD, warto sprawdzić najnowsze losy Lilly i Boba w trylogii, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Sine Qua Non pod patronatem naszego serwisu.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook