Clem3

Wszyscy stęsknieni za przygodami bohaterów z cyfrowego uniwersum The Walking Dead mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Telltale Games zapowiedziało właśnie kolejny „sezon” swojej nagradzanej gry przygodowej. I tym razem produkcja podzielona zostanie na pięć epizodów składających się na całą historię. Przy okazji ogłoszenia radosnej wieści do sieci trafił krótki trailer nadchodzącej kontynuacji oraz garść screenów…

 

Z ujawnionych do tej pory informacji wiemy jedynie, że w produkcji przyjdzie nam pokierować poczynaniami znanej i lubianej z pierwszej odsłony gry bohaterki – Clementine.
Premiera pierwszego odcinka ma nastąpić jeszcze w tym roku na PC, Maku, Ps3 i XBox 360 oraz platformach mobilnych: PSVITA, urządzenia z IOS (można już składać zamówienia przedpremierowe).

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts