Przyszedł lipiec i machina promocyjna „Żywych Trupów” ponownie została wprawiona w ruch. Oczywiście byliśmy już świadkami ogromnego wylewu informacji wprost od głównego członu decyzyjnego „The Walking Dead”, niemniej jednak to co dostaliśmy do dnia dzisiejszego jest tak de facto niczym w porównaniu z prawdziwym potopem jaki czeka nas już za niecałe trzy tygodnie. Mowa o niczym innym jak największym wydarzeniu w świecie promocyjnym produktów telewizyjnych jak i filmowych, czyli San Diego Comic Con. Tak tak moi drodzy, mimo tego iż AMC nie wydało oficjalnego oświadczenia w sprawie udziału w tym jakże ważnym wydarzeniu, to wiemy że cała ekipa serialu zasiądzie już 19 lipca za panelem udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania, które tak mocno nurtują fanów dzieła Roberta Kirkmana. Także póki co uzbrójcie się w cierpliwość i czekajcie. Ale by trochę ostudzić wszelkie zapały, prezentujemy Wam pierwszy oficjalny banner promocyjny serialu.

Walking-Dead-Season-4-Banner_1200x417

      Sam banner jest niesamowicie zdynamizowany. Po odrobinie stagnacji jaka panowała dotychczas na wszelkich zdjęciach przyszedł czas na akcję. Photo jest intensywne oraz energiczne, ale jednocześnie przepełnione dramatyzmem. Pytanie teraz jak należy to zinterpretować? Czy Michonne na koniu i Tyreese ze swoim pamiętnym młotkiem mogą zwiastować młóckę na ekranie podobną do tej, która miała miejsce w sezonie trzecim czy raczej jest to zapowiedź synkretyzmu gatunkowego sprawnie i klarowanie prowadzonego w przyszłych treściach?

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts