The-Walking-Dead-Survival-Instinct

 

Emocje po przygodowym wyciskaczu łez od Telltale Games jeszcze nie opadły, a już wielkimi krokami zbliża się kolejna produkcja osadzona w świecie zombie apokalipsy – The Walking Dead: Survival Instinct.  Gra przybliży nam historię braci Dixon, przed wydarzeniami znanymi z serialu, świat poznawać będziemy z perspektywy młodszego z nich – Daryla. Poniżej, świeżutki, oficjalny zwiastun…

 

 

Dzieło studia Terminal Reality ma odczytać na nowo formułę Survival horroru (na co wskazuje już sam tytuł) z trudnymi wyborami, wpływającymi na historię. Wszechobecny kryzys nie ominął bowiem świata żywych trupów, przez co bohater borykać się będzie z ciągłym brakiem amunicji, zapasów, często zostanie zmuszony do chwycenia za siekierę, nóż lub po prostu czmychnięcia, po cichutku, obok ucztujących szwendaczy.         
Produkcja nie wygląda może na technologiczne cudo, miejmy jednak nadzieję, że swe artystyczne braki nadrobi soczystym gameplayem i opowiedzianą historią. Plusem jest fakt, że głosów postaciom użyczą znani dobrze, serialowi aktorzy.

Premiera Survival Instinct odbędzie się na wszystkich platformach (PC;PS3; XBOX360;WiiU) 23 marca 2013

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts