Premiera kolejnego odcinka zbliża się wielkimi krokami. W dniu dzisiejszym (godz 4 rano w poniedziałek czasu polskiego) jako pierwsi zobaczą go widzowie amerykańskich stacji telewizyjnych, następni w kolejce będą użytkownicy internetu, potem przyjdzie czas na FOX Polska (we wtorek) a na szarym końcu odcinek wyemituje (albo i nie) nasza rodzima TVP.

 

Aby rozluźnić trochę Wasze skołatane nerwy zapraszamy do obejrzenia poniższego video. Jest to naprawdę świetnie zrobiona parodia serialu. Na pewno pozwoli Wam spojrzeć na pewne sytuacje i bohaterów nieco z dystansu.

Uwaga: osoby, które nie widziały całości drugiego sezonu i nie chcą sobie spoilerować niech szybko oglądają wszystkie odcinki i następnie włączają parodię.

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook