negan-spaghetti

Po ostatnich epizodach The Walking Dead w Internecie pojawiły się memy zarówno wesołe jak i pełne czarnego, naprawdę czarnego humoru. Wybraliśmy najlepsze z nich. Zapraszamy do spaghetti.

Na początku serwujemy pamiętną scenę z premierowego odcinka 7 sezonu, w wersji lego, ale nie wiele mniej brutalną:

A na otarcie łez łapcię filmową kompilację scenek z najzabawniejszymi momentami Glenna (w końcu kiedyś był z niego niezły żartowniś).

 

Nie rozerwaliśmy was?

Nie rozerwaliśmy was?

Zachęcamy do tworzenia własnych memów, które będą mogły zasilić PiątkoweSpaghetti :), możecie podrzucać je na Facebooku albo na strefowym forum. Na naszym strefowym forum znajdziecie więcej memów i filmików. Możecie także udostępniać tam własne znaleziska czy podyskutować na temat serialu jak i wszystkiego innego (no, prawie wszystkiego). Zapraszamy i życzymy miłego weekendu :)

Źródełka memów:
http://geek.cheezburger.com/walkingdead/page/4?ref=pagination
www.facebook.com/TheWalkingDeadMemeBase
https://www.facebook.com/walkingdeadmemes
https://www.facebook.com/CrazyRickGrimes
https://www.facebook.com/EverythingAboutTheWalkingDead

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts