kusza jaka kusza

TWD wraca, a wraz z nim cotygodniowe spaghetti. Choć w pierwszym odcinku drugiej połówki 6 sezonu okazji do śmiechy było łagodnie pisząc niewiele, to kolejny epizod The Next World tryskał wręcz świetnie podanym humorem (memy go komentujące byłyby wręcz niepotrzebne, bo odcinek bronił się sam). W każdym razie – zapraszamy do zapoznania się z memami z ostatnich dwóch tygodni i paroma zabawnymi video w tematach około The Walking Deadowych.

Z naszego strefowego forum podkradliśmy prawdziwą wersję pościgu za Jezusem z odcinka The Next World z jedyną słuszną ścieżką dźwiękową w tle:

Na potrzeby show Jimmiego Kammela stworzono całkiem zabawny filmik z udziałem Normana Reedusa (serialowego Daryla). Jeśli chcecie zobaczyć zombie jeżdżące na Hoverboardach być może to jedyna okazja.

I mała aktualizacja – filmik od xSoppySofax:

A teraz, porcja memów. Mamy romanse, dramaty, plakaty filmowe – do wyboru do koloru.

Jesteście gotowi?

aj aj kapitan

Christ is watching

 

co widziałaś

 

 

głupi i głupszy

hejtful ejt

jezus saves

 

kubki
niemy krzyk

 

rick co ty wyprawiasz

 

star wars

 

terminator 2
Tylko połowę

większe mniejsze

czapka nie przetrwałagubirambokazdy potrzebuje sama

romanse

córkaciasteczka

Cant See

stuff and thangs

twarda judith

Na naszym strefowym forum znajdziecie więcej memów i filmików. Możecie także udostępniać tam własne znaleziska czy podyskutować na temat serialu jak i wszystkiego innego (no, prawie wszystkiego). Zapraszamy i życzymy miłego weekendu :)

Źródełka memów:
http://geek.cheezburger.com/walkingdead/page/4?ref=pagination
www.facebook.com/TheWalkingDeadMemeBase
https://www.facebook.com/walkingdeadmemes
https://www.facebook.com/CrazyRickGrimes
https://www.facebook.com/EverythingAboutTheWalkingDead

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts