easy-street

Biorąc pod uwagę, jak wysoki był memotwórczy potencjał odcinka The Cell to ilość dotyczących go memów może rozczarowywać. W dzisiejszym Spaghetti, w ramach solidarności z torturowanym (?) Darylem znajdziecie za to trochę Pedigree (to nie lokowanie produktu!). Z wiadomych względów mamy też parę memów dotyczących amerykańskiej polityki (zaznaczam, że mają one jedynie charakter humorystyczny ;). Zapraszamy.

Naturalnie, hicior z odcinka The Cell doczekał się sporej liczby przeróbek, oto jedna z nich:

Od czasu Spaghetti nie mieliśmy chyba w TWD tak memotwórczego tematu jak Easy Street :D

 

I widzimy się on Easty Street, za tydzień.

Na naszym Facebooku oraz strefowym forum znajdziecie więcej memów i filmików. Możecie także udostępniać tam własne znaleziska czy podyskutować na temat serialu jak i wszystkiego innego (no, prawie wszystkiego). Zapraszamy i życzymy miłego weekendu :)

Źródełka memów:
http://geek.cheezburger.com/walkingdead/page/4?ref=pagination
www.facebook.com/TheWalkingDeadMemeBase
https://www.facebook.com/walkingdeadmemes
https://www.facebook.com/CrazyRickGrimes
https://www.facebook.com/EverythingAboutTheWalkingDead

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts