Dont shoot

W dzisiejszym Spaghetti tradycyjnie mamy dla Was zabawną analizę The Walking Dead od xSoppySofax. A w programie także: spojrzenie Daryla Dixona na sztukę i trochę fizyki. 
Zapraszamy!

 

zamknij okno

Zostań spokojnyCarol modliła się o apokalipse Fizyka obraz którym wytarto psa wściekła Carol Ratunek piesełe i obraz Welcome to Jackass Samochód spada na cztery łapy Carol modliła się o apokalipse

 


 

Zapraszamy do odwiedzenia wątku The Walking Dead na wesoło na naszym forum. Znajdziecie tam jeszcze więcej zabawnych memów, a także sami możecie tam takowe udostępnić ;).

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts