LORI

Kolejne Spaghetti sponsorują SoppySofax oraz The Hillywood Show ze świetną, teledyskową parodią The Walking Dead. Oczywiście znajdzie się też parę wariacji na temat przygód Abrahama i przyjaciół. Zapraszamy.

 

 

 

 

Muzyczna parodia The Walking Dead od The Hillywood Show pozamiatała od strony technicznej, montaż i zgranie z Another One Bites the Dust – Freddy byłby dumny.

 

 

Dale podglądacz Eugene i Rick Eugene, Abraham, Gubernator Maggie i Glenn

 ABRAHAM ZAMAWIA WIEWIÓRKI Eugene pokemon Kot Eugene RICK i abraham

 


 

 

Zapraszamy do odwiedzenia wątku The Walking Dead na wesoło na naszym forum. Znajdziecie tam jeszcze więcej zabawnych memów, filmików. Sami możecie także tam takowe udostępnić ;).

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts