gaming-the-walking-dead-survival-instinct-screenshot-1

The Walking Dead: Survival Instinct trafiło na sklepowe półki 19 marca. Niestety pierwsze opinie graczy i krytyków potwierdzają obawy wszystkich sceptycznie nastawionych do tej opartej na serialu produkcji. Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że gra nadrobi swe braki (widoczne już na zwiastunach) ciekawym gameplayem, historią i klimatem. Twórcy najwyraźniej postanowili skorzystać z popularności marki by dorobić się kosztem jej fanów lub „chcieli coś dobrego stworzyć, ale jak zawsze – nie wyszło”…

 

 

Game Informer: 5/10
IGN: 4,5/10
Polygon: 3/10

 

Główne zarzuty krytyków tyczą się braku szlifów technicznych i najzwyklejszej nudy towarzyszącej rozgrywce… Czyżbyśmy mieli do czynienia z produktem tak miernym jak mówią oceny recenzentów?

To pozostawiamy już Waszej opinii – tytuł do sprawdzenia na wszystkich platformach (wbrew zapowiedziom również na PC), a w strefie zapewne już niedługo pojawi się obszerna recenzja tego tytułu.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts