TWD S5 poster

      Ekipa „The Walking Dead” wraz ze stacją AMC właśnie opublikowała pierwszy oficjalny plakat promujący piąty sezon serialu! Robi wrażenie, prawda? Nie przedłużając, oglądajcie i cieszcie oczy. To pewnie nie pierwszy i nie ostatni taki materiał. Przed nami San Diego Comic Con, który przyniesie wiele ciekawych rewelacji odnośnie tego co czeka nas już w październiku tego roku. Z przyjemnością ogłaszam, iż przygotuję pełną relację z nadchodzącego panelu „Żywych Trupów”.

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts