Na blogu twórców gry The Walking Dead, pojawił się kolejny filmik podsumowujący.
Tym razem pokazuje on jak według większości graczy, powinna potoczyć się i skończyć  historia głównego bohatera – Lee Everetta, w ostatnim epizodzie „No time left”. Materiał to praktycznie jeden wielki spoiler, dlatego też osoby które 5 odcinka jeszcze nie ukończyły mogą czuć się ostrzeżone. 

 

 

O kolejnym sukcesie TWD w rozwinięciu newsa…

 

Przy okazji imprezy Game Developers Conference wyłoniono finalistów prestiżowego konkursu Game Developers Choice Awards, wśród których znalazło się miejsce dla przebojowej produkcji z zombiakami – The Walking Dead w kategoriach: „gra roku”, „najlepsza fabuła” oraz „najlepsza gra rozprowadzana cyfrowo”. Na ogłoszenie zwycięzców przyjdzie nam czekać do 27 marca.  Trzymajmy kciuki!

The Walking Dead The Game, to przygodówka małego studia Telltale Games, opowiadająca o losach ludzi starających się przeżyć w świecie opanowanym przez żywe trupy. Gra dzięki, ciekawym bohaterom i historii stawiającej gracza przed trudnymi wyborami moralnymi, zdobyła ogromną popularność (8mln sprzedanych egzemplarzy na wszystkich platformach) oraz bardzo pozytywne opinie krytyków.
Patrząc na te wspaniałe wyniki, jeszcze w tym roku powinniśmy spodziewać się jej kontynuacji (podobno prace już trwają) . Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wcielić się w Lee Everetta serdecznie zapraszamy do sprawdzenia dostępnego już w całości,  pierwszego sezonu The Walking Dead.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts