polska dywizja RE

Jeśli jesteście fanami lub po prostu słyszeliście o serii gier i filmów o żywych trupach – Resident Evil, to z pewnością kojarzycie też złowrogą korporację Umbrella, odpowiedzialną za wybuch całego zombie zamieszania w uniwersum RE. W takim wypadku powinna zainteresować Was informacja o naborze do grupy cosplejerów – Polish Division Umbrella Corporations.  Więcej informacji w rozwinięciu.

Zabawa w cospley polega na odwzorowywaniu wyglądu postaci z gier, filmów czy książek. W tym przypadku poszukiwane są oczywiście osoby chętne do przywdziania kostiumu członka korporacji Umbrella. Cospleje Polish Division Umbrella Corporations mogliście podziwiać między innymi na tegorocznym Pyrkonie (Nemesisa można się przestraszyć :D). Organizacja stara się o przyznanie tytułu oficjalnej dywizji Umbrella w Polsce.


 

 Jeśli chcecie „wstąpić w szeregi” polskiej dywizji Umbrelli jako:

  • Centurion Umbrelli
  • Żołnierz Umbrelli
  • lub członek oddziału specjalnego S.T.A.R.S

to uderzajcie na fanpejdż i szykujcie kostiumy. Z zombiakami nigdy nie wiadomo ;).

 

Centurion Umbrelli

Centurion Umbrelli

 

Żołnierz Umbrelli

Żołnierz Umbrelli

 

Członkowie S.T.A.R.S (Resident Evil 1)

 

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts