„Żywe trupy” to amerykański czarno-biały komiks ukazujący się w comiesięcznych zeszytach. Głównym twórcą i scenarzystą jest Robert Kirkman, a rysownikami Tony Moore (do numeru 7) oraz Charlie Adlard. Seria ta dostępna jest w Polsce od roku 2005 i wydawana przez Taurus Media regularnie w tomach. Obecnie jest wydanych 18 tomów, których okładki zaprezentowane są poniżej:

Komiks cały czas jest tworzony przez Kirkmana i nie zapowiada się, aby coś miało to zakończyć, ponieważ jak sam napisał: „W „Żywych trupach” zostaniemy z bohaterem, w tym przypadku Rickiem Grimesem, tak długo, jak to będzie możliwe. Życzyłbym sobie, by ten komiks był kroniką życia Ricka. Nigdy nie będziemy się zastanawiać, co potem przydarzy się Rickowi, gdyż to zobaczymy. „Żywe trupy” będą niekończącym się filmem o zombie. Cóż? a przynajmniej bardzo długim.”

 Żywet

 

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts