Crowley to epizodyczna postać trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która pojawia się w odcinku „Walk With Me„. Jest to mieszkaniec osady Woodbury oraz jeden z najbardziej zaufanych żołnierzy Philipa „Gubernatora” Blake’a. Choć w serialu nie zostało to dobrze zarysowane, to można założyć iż odbył on w przeszłości jakiś trening militarny, dzięki któremu bez większych kłopotów przetrwał pierwszy rok po wybuchu epidemii zombie. Jest to osoba skora do agresywności i bardzo bezpośredniego oraz brutalnego działania. W pełni akceptuje warunki Philipa, przekładając jego styl działania na swój własny. Można powiedzieć, iż jest to typowy człowiek od brudnej roboty.

Aktor odgrywający postać: Arthur Bridgers

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts