Donna to epizodyczna bohaterka trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która pojawiła się w serialu w odcinku „Made to Suffer„. Razem ze swoim mężem Allenem oraz synem Benem udało jej się przeżyć osiem pierwszych miesięcy apokalipsy, podróżując po stanach w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. W trakcie przemierzania wyniszczonych zarazą Stanów Zjednoczonych natrafili na Tyreesa oraz Sashę, z którymi stworzyli niewielką grupkę ocalonych. Z czasem dostali się w obręby znacznie większego, bo ponad 25 osobowego zgrupowania, które założyło swoją bazę na terenie Georgii. To właśnie tutaj Donna wraz z najbliższymi zaznała chwili spokoju oraz stabilności wyrywając się z objęć codziennej brutalności i szorstkości. Niestety nie trwało to długo. Na skutek ataku hordy żywych trupów, mury obozu upadł doprowadzając do całkowitej anihilacji grupy. To zmusiło ich do dalszej podróży wgłąb nieznanych sobie terenów trzymając się jedynie skrawka nadziei na polepszenie losu. Po trzech tygodniach od tego wydarzenia Donna oraz reszta trafili na West Georgia Correctional Facility, które zamieszkiwane było na tamten czas przez Ricka Grimesa i jego ludzi. 

 

Aktorka odgrywająca postać: Cherie Dvorak

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts