Dr Stevens to epizodyczna bohaterka trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która po raz pierwszy pojawia się na ekranie w odcinku „Walk with Me„. Jest to postać z kategorii „zero-jedynkowych” więc niewiele szczegółów można o niej powiedzieć. Generalnie, charakterystyka ogranicza się tylko i wyłącznie do jej egzystencji z czasów postapokaliptycznych, ponieważ twórcy nie zdecydowali się na szersze ukazania jej życiorysu. Konkretyzując, Dr Stevens jest wykwalifikowanym lekarzem mieszkającym w Woodbury, który prowadzi główne zaplecze medyczne miasta. Do jej obowiązków należy doglądanie stanu zdrowia wszystkich mieszkańców osady, a także nadzór nad zapasami leków i innych sprzętów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania szpitala.

Aktorka odgrywająca postać: Donzaleigh Abernathy

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts