Gargulio to epizodyczna postać trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która pojawia się w odcinku „Hounded„. Jest to jeden z żołnierzy w armii Philipa „Gubernatora” Blake’a, który po wybuchu apokalipsy zombie zamieszkał w idyllicznej osadzie nazywanej Woodbury. Bohater ten przede wszystkim sprawia wrażenie osoby niezbyt przystosowanej do panujących warunków post-apokaliptycznych. Podczas swojej pierwszej misji jest po prostu zdystansowany i przerażony wydarzeniami, w których bierze udział. Nie radzi sobie z wszechobecną śmiercią, co uniemożliwia mu sprawne działanie. Choć z czasem nabrał pewnego doświadczenia, to jednak życie okazało się na tyle przewrotne, że nie miał czasu się tym nacieszyć, a już tym bardziej wykazać.

Aktor odgrywający postać: Dave Davis

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts