Haley to epizodyczna postać trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawia się w odcinku „Hounded„. O jej życiu z czasów przed ZA nie można powiedzieć nic konkretnego. Jedyną informacją jaką podano jest to, iż trenowała łucznictwo i w tej właśnie dyscyplinie zamierzała startować na Olimpiadzie. Po wybuchu epidemii oraz śmierci ojca i brata, osiedliła się na stałe w idyllicznym Woodbury, rządzonym przez Philipa „Gubernatora” Blake’a. Ze względu an swoje duże zdolności bojowe, w bardzo szybkim tempie została ulokowana na murach osady, gdzie to zajmowała się obroną miasta. Dodatkowo, zaciągnięto ją do lokalnej armii, która miała bronić ludności w razie nieoczekiwanego ataku innych grup ocalonych. Sama Haley cechuje się przede wszystkim dużą pewnością siebie oraz przewartościowywaniem własnych możliwości. Sprawia przez to wrażenie lekko wyniosłej, przy czym jej opowieści nie zawsze pokrywają się ze stanem rzeczywistym. Niemniej, nie można jej odmówić poszanowania reguł panujących w Woodbury, jak i pełnej lojalności Gubernatorowi.

Aktorka odgrywająca postać: Alexa Nikolas

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts