MV5BMjI3ODkwNzc0OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjEwNjkwNw@@._V1._SX640_SY361_Jimmy pełniący rolę drugoplanową w drugim sezonie „The Walking Dead” swój debiut miał w epizodzie „Bloodletting„. Przez cały okres aktywności postać ta nie odgrywa żadnej znaczącej roli. Co za tym idzie na próżno szukać jakiegoś głębszego ukazania jego osoby na tle pozostałych, wiodących bohaterów serialu. Wszystko o czym powinniśmy wiedzieć zawęża się jedynie do trzech faktów, a mianowicie uczęszczał do lokalnego liceum położonego w pobliski mieście, był w stałym związku Beth Greene, po apokalipsie zamieszkał na posesji Greenów pełniąc rolę pomocnika w utrzymaniu dalszego funkcjonowania placówki. Sam Jimmy jest typowym nastolatkiem, którego zachowanie można uznać za adekwatne do wieku. Cechuje go spora niedojrzałość oraz lekkomyślność w traktowaniu rzeczywistości. Pełne powagi sprawy traktuje jako błahostki, przez co wszelkie próby uchodzenia za człowieka odpowiedzialnego kończą się fiaskiem. Mimo wszystko podejmuje on próby adaptacyjne do nowej rzeczywistości starając się pokazać od jak najlepszej strony. Zdaje sobie sprawę z trudności jakie przyniosła epidemia, w efekcie czego oferuje on swoją pomoc, by choć w minimalnym stopniu przyczynić się do utrzymania względnej stabilności grupy ocalonych.

Aktor odgrywający postać: James Allen McCune

 

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts