Jody to epizodyczny bohater trzeciego sezonu „The Walking Dead”, który pojawia się w odcinku „Welcome to the Tombs„. Mówiąc uczciwie, nic szczegółowego nie można o nim powiedzieć. Twórcy w finale poświęcili mu raptem kilka minut, co uniemożliwia wyciągnięcie jakiś pewnych faktów z jego życiorysu. Jedyną rzeczą, której widzowie są świadomi jest to, iż w czasach po wybuchu apokalipsy, trafił on na osadę Woodbury dowodzoną przez Philipa „Gubernatora” Blake’a, w której to znalazł dla siebie schronienie. Z czasem zaciągnął się także do armii miasteczka, biorąc udział w wojnie z grupą Ricka Grimesa rezydującą w West Georgia Correctional Facility.

Aktor odgrywający postać: Tanner Holland

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts