Louis Morales jest epizodyczną postacią pierwszego sezonu „The Walking Dead”, która debiutuje na ekranach telewizorów w trzecim epizodzie serii zatytułowanym „Tell it to the Frogs„. Szczegółowość jego rysu charakterologicznego jest niezwykle mała, co wynika z bardzo krótkiego czasu antenowego jaki mu poświęcono. Na dobrą sprawę, jego aktywność w fabule S1 ograniczała się tylko i wyłącznie do kilku bezdialogowych scenek, co dość sprawnie ukróca możliwości skonkretyzowania jego charakterystyki. Głównym źródłem informacji są jego rodzice czyli Morales oraz Miranda, od których dowiadujemy się, iż w pierwszych miesiącach trwania epidemii próbowali oni dostać się wraz z dziećmi (Louis ma siostrę Elizę) do punktu medycznego FEMA zlokalizowanego w Atlancie, po to aby uchronić się przed zbliżającym się upadkiem. Niestety, obóz ocalonych okazał się jedynie mrzonkami więc by zapewnić sobie dalsze przetrwanie złączyli się oni z niewielką grupką dowodzoną w tamtym czasie przez Shane’a Walsha. Louis dość szybko odnalazł się w strukturach lokalnej społeczności, co było możliwe dzięki obecności Carla Grimesa oraz Sophie Peletier, którzy dali mu poczucie normalności i stabilizacji. On sam, ze względu na swój młody wiek, jawi się widzowi jako lekko nieświadoma problemu osoba. Zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, aczkolwiek nie potrafi w pełni pojąć o co toczy się zasadnicza gra. Jest to wynikiem działań jego rodziców, którzy za wszelką cenę starają się uchronić go przed brutalnością dnia codziennego.

Aktor odgrywający postać: Noah Lomax

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts