Miguel to epizodyczna postać pierwszego sezonu „The Walking Dead”, która pojawia się w odcinku „Vatos„. Choć w serialu nie zostały podane żadne szczegóły z jego życia, to można założyć, iż przez cały czas mieszkał on w Atlancie razem ze swoim kuzynem Felipe oraz babką Abuelą. Po wybuchu apokalipsy przeniósł się do lokalnego domu starców gdzie wstąpił do uformowanej przez Guillermo grupy ocalonych nazywanej Vatos. Jest to tak na dobrą sprawę typowy nastolatek, który najpierw robi, a później myśli. Działa lekkomyślnie kierując się chwilą oraz typową dla tego wieku butnością. Nie zastanawia się też nad konsekwencjami własnych czynów, generując problemy w samym centrum największego zagrożenia. Nie można mu jednak odmówić lojalności względem swoich, którą to prezentuje na każdym kroku.

Aktor odgrywający postać: Anthony Guajardo

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts