Photo Credit Scott Garfield/AMCMiranda Morales będąca główną epizodyczną damską postacią sezonu pierwszego „The Walking Dead” została wprowadzona do fabuły w trzecim epizodzie zatytułowanym „Tell it to the Frogs„. Podobnie jak i w przypadku reszty jej rodziny, czyli męża Moralesa oraz dzieci Louisa i Elizy, niewiele konkretów można o niej powiedzieć. Przez całe swoje życie zamieszkiwała ona Atlantę po czym po wybuchu epidemii trafiła na lokalną grupę ocalonych. Postać ta jawi się jako przykładna matka w pełni oddana własnym pociechom. Stara się wnieść do życia grupy tyle ile potrafi, jednak z racji tego iż nie jest odpowiednio przystosowana do nowych warunków jej zajęcia są ograniczone do podstawowych czynności. Bohaterka zdaje się być niezwykle emocjonalnie związana z otaczającymi ją ludźmi. Potrafi zrozumieć czyjąś tragedię i utożsamić się z przeżyciami innych. Niemniej, nic nie stoi dla niej na przeszkodzie, by samej wziąć los we własne ręce. Nie ma oporów przed opuszczeniem grupy w celu poszukiwania najbliższych w Alabamie. Jej dalsze losy są na dzień dzisiejszy nieznane, choć przypuszcza się iż udało się Moralesom bezpiecznie dotrzeć do celu.

Aktorka odgrywająca postać: Viviana Chavez-Vega

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts