Noah to epizodyczna postać trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która pojawia się w odcinku „I Ain’t a Judas„. Jest to typowy zero-jedynkowy bohater, którego aktywność ogranicza się do niespełna kilku mało znaczących scen. Jedynymi informacjami jakie widzowie dostają jest to, iż po wybuchu apokalipsy zamieszkał w Woodbury oraz w czasie konfliktu z więzieniem został zaciągnięty do armii miasteczka.

Aktor odgrywający postać: Parker Wierling

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts