Paul to epizodyczna postać trzeciego sezonu „The Walking Dead”, która zostaje wprowadzona do fabuły wraz z odcinkiem „The Suicide King„. W kwestii jego rysu charakterologicznego naprawdę niewiele można powiedzieć, bo po prostu jest on statystą przejawiającym się w raptem kilku scenach. Poza pewną zaborczością oraz aż nadto wielką pewnością siebie, nie przejawia on żadnych innych cech, które dałyby głębszy obraz jego osoby. Jako pewną formę dopełnienia charakterystyki można podać, iż po wybuchu apokalipsy zamieszkał on w Woodbury i podczas konfliktu z grupą Ricka, stał się jednym z żołnierzy w armii Gubernatora.

Aktor odgrywający postać: E.Roger Mitchell

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts