Tony jest epizodycznym bohaterem drugiego sezonu „The Walking Dead”, który pojawia się w odcinku „Nebraska„. Z faktów dotyczących jego życia sprzed ZA wiemy, iż mieszkał w okolicach Filadelfii oraz przez dwa lata uczęszczał na studia. Po wybuchu epidemii uciekł z wielkiej metropolii szukając bezpiecznego schronienia na mniej zaludnionych terenach Stanów Zjednoczonych. W pewnym momencie trafił on na Dave’a (późniejszy przyjaciel) a następnie na 30-osobową grupę ocalonych pełną moralnego zepsucia i zdegenerowania. Z racji tego, iż bliżej było mu to tego typu postępowania, bardzo szybko zaadaptował się do panujących w nowej społeczności warunków, wyciągając z nich jak największe korzyści. Tony’ego można określić jako typowego oblecha z wielkim mniemaniem o sobie, który jest na tyle egocentryczny iż nie dostrzega najbardziej oczywistych rzeczy. Zbytnia pewność siebie, ogromna lekkomyślność i jeszcze większa nadpobudliwość to pierwsze cechy jakie rzucają się w oczy. Wychodzi on z założenia, iż wszystko można rozwiązać siłą bez konieczności odpowiedniego podejścia oraz realizacji. Obecny świat jest dla niego rajem, z którego może czerpać pełnymi garściami, nie zważając przy tym na krzywdę wyrządzaną innym.

Aktor odgrywający postać: Aaron Munoz

NAJWAŻNIEJSZE CYTATY

„Nie mów mi bym się uspokoił. NIGDY NIE MÓW MI BYM SIĘ USPOKOIŁ! Wpakuję wam kulkę prosto w łeb i zabiorę sobie tą waszą durnowatą farmę!”

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts