Sezon trzeci już dawno za nami – w oczekiwaniu na październikową premierę sezonu czwartego – ogłaszamy nabór na Redaktora Strefy Walking Dead. Jeśli tak jak My lubisz serial/komiks/książkę/grę*, czytasz nowinki na temat serii lub ogólnie interesuje Cię tematyka zombie, masz lekkie pióro i trochę wolnego czasu, który możesz przeznaczyć na kreatywne cele zapraszamy w nasze szeregi.

 

Poszukujemy osób, które będą wrzucać newsy na stronę oraz rozbudowywać naszą bazę wiedzy o serii The Walking Dead. Nie wymagamy doświadczenia w pisaniu i redagowaniu tekstów – jednakże ważny jest dla nas wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści. 

 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać mailem na adres [email protected] wraz z kilkoma słowami o sobie oraz krótko o czym chcielibyście pisać na Strefie.

Gorąco zapraszamy bo w październiku na pewno będzie tutaj gorrrrrąco!

 

Jeżeli nie chcesz pisać tekstów ale chętnie byś podyskutował z fanami TWD to zapraszamy na nasze The Walking Dead Forum.

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook