ALICIA2

Znamy pierwsze nazwiska z obsady serii towarzyszącej The Walking Dead. Główne role w pilocie serialu zagrają: Frank Dillane (Harry Potter i Książe Półkrwi) i Alycia Debnam Carey (Epicentrum). Do tej pory wybrani aktorzy wcielali się raczej w postacie z dalszego planu. Zobaczymy jak wypadną w nowym show od AMC. 

 

D

Frank Dillane

 

ALICIA

Alycia Debnam Carey

 

 

Producentami wykonawczymi spin offu są Dave Erickson, pełniący równocześnie rolę showrunnera, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd oraz David Alpert. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Fabuła serialu, osadzona w uniwersum The Walking Dead, dotyczyć będzie nowego miejsca i nieznanych dotąd bohaterów. Więcej na temat produkcji możecie przeczytać tutaj (przedstawienie bohaterów) i tutaj

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts