house divided

Po sporym okresie oczekiwania, Telltale Games udostępniło kolejny odcinek swojej sztandarowej serii, opartej na komiksie Roberta Kirkmana – The Walking Dead. Nowy epizod  „House divided”,  zadebiutował na komputerach osobistych i XB360, w przyszłości pojawi się również na europejskich PS3, a już 6 marca, produkcja trafi także na urządzenia z IOS. Zwiastun do oglądnięcia w rozwinięciu.

 

Pierwsze opinie o „House divided” brzmią pozytywnie, ale po trzech miesiącach czekania nie mogło być przecież inaczej. W grze po raz kolejny pokierujemy postacią młodej Clementine starającej się przeżyć w świecie opanowanym przez żywe trupy. Oczywiście jak w poprzedniej serii, decyzje podjęte przez gracza w przeszłości znajdą swoje odbicie w wydarzeniach przedstawianych w nowych odcinkach. Kolejne trzy epizody będą wydawane na przestrzeni następnych miesięcy.

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts