Do premiery pierwszego odcinka 7 sezonu pozostało już bardzo mało czasu, wielu z Was nadal nie wie jak i gdzie oraz kiedy będzie można odcinek ten obejrzeć. Przygotowaliśmy małe podsumowanie. Tym razem mamy też świetną informację dla najwytrwalszych, nocnych fanów.

the-walking-dead-season-7-1_ec99e4cd982142239155bcd0515a5a92

Zaczniemy od dobrych niusów dla twardzieli.

Po raz pierwszy stacja Fox Polska zdecydowała się na przed premierową emisję odcinka The Walking Dead. Oznacza to, że Ricka i spółkę będzie można zobaczyć już w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:30. A więc raptem 30 minut po starcie emisji w USA. Wielu z Was oglądało streaming z kanału AMC na wątpliwej jakości wideo. Teraz będzie dobra jakość i od razu lektor. Niestety jest tutaj też i zła wiadomość. Fox nie ma w planach przedpremierowego emitowania kolejnych odcinków siódmego sezonu. A więc tylko ten jeden, jedyny raz. A później powrót w nocne Internety.

Standardowa premiera odbędzie się w poniedziałek, 24 października 2016r. godz. 22:00 na kanale Fox Polska. Ci, którzy wolą Internety, a są klientami kabłowek Vectra lub Toya – będą mogli obejrzeć na stronie stacji. Ci, którzy nie mają Foxa w swoim pakiecie będą musieli posiłkować się alternatywnymi źródłami w Internecie. Zapewne każdy wprawiony Internauta sobie z tym poradzi i bez trudu w Google wyszuka strony z serialami itp.

 

Podsumowanie:

Prapremiera: noc z niedzieli na poniedziałek, godzina 3:30, kanał Fox.

Premiera: poniedziałek, 24 października, godzina 22:00, kanał Fox.

Internet: poniedziałek, 24 października, rano, źródła alternatywne ;) (szukajcie w google).

 

PREMIERA ZA:

0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook