zywe-trupy-audiobookNiedawno na naszej stronie informowaliśmy Was o planowanej premierze słuchowiska „Żywe Trupy”. na początku wyjaśnię czemu nazywa się to słuchowisko a nie po prostu audiobook? Otóż audiobook to po prostu przeczytana książka/komiks/gazeta przez lektora, natomiast forma słuchowiska jest znacznie bardziej złożona. Każda postać jest „grana” przez innego aktora a w tle dostajemy dodatkowo odgłosy scenerii. 

Premiera słuchowiska „Żywe Trupy” odbędzie się 18 lutego. Już teraz na stronie producenta możecie zakupić wydanie w przedsprzedaży o 20% taniej, czyli za 27,92. Tylko niech nikt się nie nabierze, że kupuje nagrania całości komiksu. Podczas premiery światło dzienne ujrzą tylko dwa pierwsze tomy (spośród dotychczas wydanych 17). Jeśli słuchowisko odniesie sukces na pewno możemy spodziewać się jego kontynuacji w postaci dalszych nagrań.

 

Ponadto dla zachęty wydawca opublikował w serwisie Youtube 15 minutowy fragment słuchowiska. Teraz dodatkowo możemy także pobrać kolejny 15 minutowy fragment, co daje nam łącznie 30 minut darmowej zabawy czyli dwa pierwsze zeszyty z pierwszego tomu komiksu. 

Na chwilę obecną muszę przyznać, że słuchowisko zapowiada się naprawdę ciekawie i cieszę się, że nie zdecydowali się na prosty audiobook, który nie sprawdza się tak dobrze w przypadku komiksów jak książek.

 

Chętnych odsłuchania próbki (pierwszy fragment z youtube oraz niepublikowany dotąd zeszyt nr 2) w formacie mp3 zapraszamy do kliknięcia „Pobierz”.

 

Robert Kirkman Zywe Trupy. Fragment zeszyty 1 i 2 – 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook