Czekaliście na kontynuację tego tytułu? Już dzisiaj posiadacze pecetów mogą cieszyć się świeżutkim dodatkiem do gry the Walking Dead od Telltale Games.

 65815667

O tym co przyniesie dodatek czytaj poniżej…

 

Zależnie od platformy dodatek ukaże się w różnych terminach. Posiadacze Playstation w USA grą mogą cieszyć się już od wczoraj (2 lipca), Europejczycy na tę możliwość poczekają do 10 lipca. Xbox 360 – 5 lipca, iOS – 11 lipca.

Pecetowcy mogą grać od dzisiaj, czyli 2 lipca. Gra dostępna jest na Steamie oraz w sklepie Telltale Games. Aby zagrać w dodatek trzeba mieć zainstalowany przynajmniej jeden epizod podstawowej wersji gry. Cena ma wynieść około 5$ (16zł) – oczywiście będzie to zależne od lokalizacji gracza.

 

Co nam przyniesie dodatek? przede wszystkim – wybory dokonane przez nas w podstawowej wersji gry będą miały znaczenie dla fabuły z dodatku, a z kolei decyzje z dodatku wpłyną na drugi sezon TWD Game. 

W grze wcielimy się w pięć nowych postaci (Bonnie, Shel, Wyatt, Russell oraz Vince), które poprowadzą nas przez pięć odrębnych historii opowiadających początki zombie apokalipsy. W epizody nie trzeba będzie grać w porządku chronologicznym – rozgrywka będzie zbliżona do tego co widzieliśmy w filmie Pulp Fiction. W finale wszystkie historie się zbiegną – na zakończenie będą miały wpływ podjęte przez nas decyzje.

 

Poniżej przedstawiamy Wam dwa trailery z dodatku:

 

 

 

A Wy jak się zapatrujecie na dodatek? Będzie trzymał poziom podstawowej wersji gry?

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook