In Harm's Way

Telltale Games udostępniło dziś trzeci odcinek  swojej popularnej gry przygodowej – The Walking Dead, osadzonej w komiksowym uniwersum Roberta Kirkmana. Epizod nosi tytuł In Harm’s Way, na razie trafił jedynie do dystrybucji cyfrowej na komputerach osobistych. Już jutro pojawi się także na konsolach (XLA, europejskie PSN), a dzień później na urządzeniach z IOS.  

Zwiastun z okazji premiery In Harm’s Way (uwaga na spoilery ;)

 

W odcinku In Harm’s way kolejny raz pokierujemy poczynaniami młodej bohaterki Clementine, próbującej przetrwać w świecie opanowanym przez żywe trupy. W 2 sezonie The walking Dead,  Telltale Games w dalszym ciągu rozwija formułę pełnej wyborów moralnych interaktywnej historii. Pierwsze dwa epizody drugiej serii otrzymały wysokie noty,  zarówno od graczy jak i recenzentów (w granicach 80% na Metacritic). Produkcja dystrybuowana jest cyfrowo na PC, PS3 , XB360, PSVita oraz urządzeniach Apple. Pierwszy sezon pojawił się niedawno w wersji dla systemu Android.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts