Jeśli czytaliście już zeszyt nr 143, to z pewnością jesteście ciekawi, jak wpłyną na wzajemne losy Hilltop i Alexandrii oraz „Szeptaczy” informacje, jakie Rick Grimes uzyskał od Alphy. Miejmy nadzieję, że odpowiedzi na to pytanie znajdziemy w zeszycie The Walking Dead #144: …”, który dzisiaj ma swoją premierę w USA i w ATOMcomics.pl.

zeszyt The Walking Dead #144: ... okładka

Sam tytuł TWD 144, czyli wielokropek sugeruje, że coś istotnego się wydarzy w tym zeszycie Żywych Trupów. Miejmy tylko nadzieję, że nie oznacza on wielu niedopowiedzeń.

 

Ja czekam na błyskawiczną przesyłkę z komiksem do recenzji, która od ATOMcomics.pl trafi do moich rąk już jutro i do końca tygodnia obiecuję recenzję. Jeśli chcecie mieć swój egzemplarz The Walking Dead lub innego komiksu równie szybko jak, to nie czekajcie, tylko kupujcie w Atomie!

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook