Dzisiaj do sprzedaży na całym świecie trafił ostatni w tym roku zeszyt The Walking Dead, który jest jednocześnie przedostatnią częścią tomu 27., zatytułowanego The Whisperer War. Zapraszamy do przeczytania naszej analizy okładki zeszytu 161.

Zeszyt The Walking Dead #161: The Whisperer War. Part 5 of 6 - okładka

Zeszyt The Walking Dead #161: The Whisperer War. Part 5 of 6 możecie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, już zamówić tu i liczyć na dostawę nawet w jutro.

Warto się przyjrzeć okładce najnowszego zeszytu Żywych Trupów i nieco pospekulować, co na niej autorzy chcieli nam ukazać. Na głównym planie widzimy 2 postaci. Jedna z nich to Maggie Greenie, na tle głównego budynku w Hilltop, który jak pamiętamy z części 160. został przez Szeptaczy podpalony. Z domu ucieka wiele spanikowanych osób, więc możemy przypuszczać, że sytuacja w Hilltop jest nieciekawa.

Druga osoba to długowłosy blondyn o nieprzyjemnej twarzy, której nie kojarzę z komiksu. Podejrzewam, że Kirkman i pozostali twórcy TWD właśnie ujawniają nam wygląd Bety. A Wy jak sądzicie?

Zestawienie tych dwóch postaci na okładce może zwiastować konfrontację Maggie z Betą. Czy tak będzie, przekonamy się wkrótce. Od razu zapraszam Was również do recenzji tego zeszytu, którą postaram się przygotować jeszcze w tym tygodniu.

 

Nasze cykliczne recenzje sponsoruje internetowy sklep z komiksami ATOMcomics.pl, w którym znajdziecie szeroki wybór komiksów polskich i zagranicznych w różnych językach. Jest z czego wybierać! :)

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook