Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - How many?

Cytuj
Although it's been heavily suspected, we can now confirm that there will be a time jump of 12-18 months.  Baby Hershel will be seen in episode 9.01.  His age has been noted as being six months to one year.
TWD może się ciągnąć bez Lincolna. Problem jest jednak to kogo chcą wstawić na jego miejsce w ramach "lead actor". Wybór Reedusa to najgorsza z możliwych decyzji jakie AMC mogło podjąć. Nie ma się co oszukiwać, Norman nie nie tylko nie jest dobrym aktorem, ale również ma widoczne braki warsztatowe, a i z charyzmą też mu jakoś nie po drodze. Nie wyobrażam sobie zupełnie, by dźwignął on serial na swoich barkach.
Jak Norman Reedus przejmie role pierwszoplanową to ja to przestaje oglądać bez dwóch zdań.

dnia: 07 Maj, 2018, 06:00:13 4 The Walking Dead Serial / Sezon 8 / Odp: S08E16 - Wrath

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Po trzecim sezonie (ewentualnie czwarty jeszcze by uszedł) i pojedynczych odcinkach 5 i 6 sezonu, ten serial spadł na dno.

a my jesteśmy, jak żony bite przez mężów...

"ja go znam, on nie jest taki, na pewno się poprawi" xd
Cytuj
One nie były psiapsiółkami które w poniedziałek plotkują razem i malują sobie nawzajem paznokcie a w sobotę każda idzie na inną imprezę. Obie były osobami w głębokiej traumie, z której wyciągały się nawzajem.

W momencie spotkania Michonne, Andrea nie była w żadnej traumie. To była w pełni stabilna emocjonalnie i psychicznie kobieta, która do ostatnich sił potrafiła walczyć o swoje życie. To była kobieta zdolna do poświecenia własnego bezpieczeństwa na rzecz innych ludzi. Michonne nie wyciągała jej z żadnej traumy bo nie było ku temu potrzeby. Bynajmniej. Katalizatorem zmian w zachowaniu był przede wszystkim Dale i jego śmierć, które utwierdziły w niej potrzebę walki o ludzkie istnienie i zachowanie człowieczeństwa. Mich naprawdę niewiele miała wspólnego z procesem psychologicznej przemiany Andrei. Powiedziałbym, że nie miała na to żadnego wpływu. Andrea kształtowała siebie i swoje podejście do postapokalptycznych warunków na etapie pobytu na farmie.

Cytuj
Dla Michonne relacja z Andreą była pierwszą po śmierci jej syna interakcją międzyludzką. Michonne zaczęła się otwierać na ludzi i dzięki Andrei mogła zaadoptować się w grupie Ricka.

Adaptacja w grupie Ricka była efektem przede wszystkim samego Ricka oraz Carla i to oni sprawili że w pełni otworzyła się na drugiego człowieka. Andrea nic do tego nie miała. Zupełnie. Weźmy pod uwagę to, że w momencie rozejścia się z Blondyna, Michonne była wyalienowanym i zafiksowanym na zemstę dzikusem który nawet dwóch zdań nie potrafił z siebie wydusić dobrowolnie. To między innymi było podłożem rozpadu "przyjaźni" obydwu bohaterek.

Cytuj
One nie musiały się sobie zwierzać, ale opiekowały się sobą nawzajem, polegały na sobie.

I to jest właśnie sedno całej ich relacji. Ich "przyjaźń" opierała się wyłącznie na wymiernych korzyściach wynikających z dbania o własne tyłki. Nie było jednak między nimi żadnej emocjonalnej więzi. Owszem, w terenie jedna drugiej by nie zostawiła w potrzebie, ale w sytuacji zmiany warunków prowadzących do większej niezależności, ich "status quo" diametralnie się zmieniło. Na jaw wyszły takie aspekty jak brak tu zaufania, oddania, wierności, lojalności, zrozumienia swoich potrzeb, oczekiwań czy obaw. Ta relacja była tak krucha i newralgiczna, że bardzo łatwo górę wziął nad nią egoizm. Tym bardziej nie widzę żadnego racjonalnego wytłumaczenia tego co ostatnio powiedziała Michonne. Skoro nie było między nimi zaufania na tyle silnego by obydwie mogły przy sobie trwać bez względu na okoliczności, to jakim cudem możemy mówić o zaufaniu na tyle dużym by Michonne wyjawiła Andrei swój najbardziej bolesny, najmocniej skrywany i najbardziej dramatyczny sekret dotyczący utraty dziecka?
Nie oglądałem nic już z tego sezonu, serial jest dla mnie dead (bez walking) i śmierdzi na kilometr od co najmniej 2 sezonów.Na YT wyskoczyła mi jednak miniaturka z uwiązanym jak bobas Neganem i z ciekawości obejrzałem tą scenę z Jadis i Neganem.


Wy naprawdę oglądacie to bez poczucia wstydu?


Niewyobrażalna żenada.

dnia: 19 Marzec, 2018, 23:05:39 7 The Walking Dead Serial / Sezon 8 / Odp: S08E12 - The Key

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Wiec.. 12 odcinek.. no i na tym by można było zakończyć. Dałem odcinkowi 2 już tłumacze dlaczego.
1. Twórcy powiedzieli, że śmierć Carla ma przynieść wielką zmianę... Tak zapisałem się do okulisty bo jej nie widzę, Rick nabrał jeszcze większej fali zemsty na Neganie jakby to on pogryzł Carla.. Cały ten odcinek z śmiercią Carla to był wypełniacz i w sumie tak ucięcie kosztów produkcji

Śmierć jednej z najważniejszych postaci dla fabuły i uniwersum TWD to wypełniacz? Może użyłeś złego słowa i chodziło Ci po prostu o to, że sama śmierć była bezsensowna i nie dała żadnych pozytywnych skutków dla dalszej akcji?

Cytuj
2. Co do odcinka trwał on 45min obejrzałem go w 20min bo reszta to gówno (tak nagrałem odcinek o 3:30 i przed chwilą oglądałem.

No to poważnie. Chociaż sam rozumiem >przeklikiwanie< epizodów (bo sam nieraz tak robiłem przy odcinkach typu duet Rick + Michonne, no ale o 25 minut?), tak mógłbyś chociaż powiedzieć, o jaką konkretnie 'reszte' Ci chodzi?

Cytuj
3. Rick z biegający z kałaszem.. NO POWIEM SYLWESTER STALON W FILMIE RAMBO POWINIEN SIĘ PODSZKOLIĆ OD RICKA choć w sumie nie bo w TWD trzeba mieć zepsuty wzrok żeby kogoś celnie zabić tak jak to zrobił ksiądz ( choć w tej scenie myślałem z doświadczenia że ksiądź zabije ptaka na drzewie a nie zombie ale nie myliłem się. Ale w sumie zapomniałem że w TWD kule głosują mają przekonanie PACYFISTYCZNE i specjalnie omijają cel...

No akurat na ten temat wypowiadało się już wiele ludzi znających się na balistyce itp. (również na tym forum), ale sam się nie wypowiem, bo nie jestem w tym zaznajomiony (chociaż zgodziłbym się tutaj, bo cały czas popełniane są w tym aspekcie te same błędy. Patrz finał S7). Ale fakt, oberwało im się już za to i to porządnie. Szkoda, że nie wyciągają żadnych wniosków. Jak zwykle.

Cytuj
TU MACZAJĄ RĘCE ILUMINACI bank !

Eee?

Cytuj
4. Zombie zombiemu nie równy no zobaczcie państwo zombie normalnie ogląda sobie walkę Negana i Ricka jeszcze dać im popkorn i cole było by idealnie. hmm ciekawe to jest że w ciągu 10s Negan znika MÓWIE WAM TO ILUMINATI bo nic sensowniejszego naprawdę nie potrafię powiedzieć czemuWybacz, ale muszę zapytać. Było pite?


Cytuj
. Rozmowa Sajmona i żelzka hmm może szef żyje może szef nie żyje a ciul złammy jego postanowione plany i miejmy nadzieje że już nie wróci napewno nas za to nie zabije jeśli wróci, że go nie szukaliśmy, że złamaliśmy jego decyzję itp.. dno czemu nie poszli i go nie zabili

Nawet nie chce mi się teraz tego rozszyfrowywać, ale z grzeczności przytaknę.


Cytuj
1. Jeśli Negan umrze a Sajmon będzie dowodził zakończy się ta farsa... JEZU przepraszam zgrzeszyłem WOJTA TOTALNA MORDORU MILIONA KUL PACYFISTYCZNYCH BOMB NUKLEARNYCH FLAKÓW PŁACZU no i już
To jedyny chyba dobry kierunek..

Oh, my sweet summer child.


Cytuj
I wcale nie jest to dobre widzieć arsenał jak w pentagonie (jeszcze brakuje żeby ukradli czołgi i robili bitwy pancerne)

Nie ma to jak ignorancja i nieobeznanie w temacie, nie? Gdzie Ty widzisz arsenał jak w pentagonie? O czym Ty w ogóle mówisz?


Cytuj
mam nadzieje że reżyser tego nie przeczyta bo napewno to uwzględni.

A co ma do tego >REŻYSER< (reżyser? ugh)?

Cytuj
Sajmon i Carl powinni nadać nowy początek TWD [...] RICK i NEGAN zatruwają serial.

Dobre, dobre. Chwytliwe, populistyczne, z lekkim jajem. Wykorzystam to kiedyś w swoim spocie wyborczym.


Cytuj
Moja ocena 2/10 bo Sajmon może w końcu odmieni tą farse

Noo. Zobaczę jak zobaczę.Andrew ostatnio świetnie się bawi cisnąć delikatną bekę z TWD  :DNie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj sięCzęściowo zabawne, częściowo smutne.

dnia: 03 Luty, 2018, 21:50:08 11 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Sezon 9 - oficjalnie

Wiem , że moja wypowiedź nie zachwyci , ale na miejscu Cohan olałbym AMC i TWD i poszedł realizować inne projekty.  :mag:

dnia: 01 Luty, 2018, 23:45:08 12 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Sezon 8

Nowy teaser
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 01 Luty, 2018, 21:58:58 13 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Sezon 8

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Obejrzyj te materiały, w większości odnoszą się do twierdzeń:
1. Zgon Carla nie został oficjalnie i wprost potwierdzony

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Wystarczy, czy mam szukać wpisów na Twitterze? W tym przypadku nie rozumiem dlaczego mielibyśmy nie ufać Chandlerowi oraz innym aktorom.

“There's no way he can get back from that. His story is definitely coming to an end.”

Teorie spiskowe to fajna sprawa, ale plz. Niech mają one chociaż jakiekolwiek rzeczywiste odniesienie chociaż w 1/4 oraz 'szansę na bycie prawdziwymi', bo inaczej nie różnią się niczym od zwykłych mrzonek i wymysłów.

dnia: 22 Styczeń, 2018, 19:07:18 14 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Sezon 8

Pierwsze co przyszło mi na myśl widząc ten baner to "Szczury Wrocławia"Jakoś taka baaaardzo uderzająco podoba stylistyka. Nie zmienia to faktu, że plakat jest okropnie paskudny i nieciekawy. Od 3 sezonu nie potrafią zrobić dobrej grafiki promocyjnej.

dnia: 22 Styczeń, 2018, 17:19:57 15 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Sezon 8

Cytuj
Wygląda mi to bardziej na "fanmade" Jezus Maria jakie to brzydkie

Oficjalka. Jest to bilboard zrobiony na Brooklyn.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strony: [1] 2 3 ... 7