Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Kamcio2

Tragedia. Uśmiercenie to jedyny dobry sposób na epickie pożegnanie się z aktorem. A tak to każdy do końca świata będzie się zastanawiał czy jest nadzieja na jego powrót... Wolałbym zobaczyć jego śmierć łzy wszystkich  :daryl: i cześć.  Mam nadzieję jednak że wszystkie postacie w serialu będą myśleli że zginął.

dnia: 08 Październik, 2018, 11:44:12 2 The Walking Dead Serial / Sezon 9 / Odp: S09E01- A New Beginning

Tyle co Daryl przemówił w tym odcinku tyle nie przemówił w 3 ostatnich sezonach. Jego normalny wokal wrócił. Już po tym widać zmianę  :D

dnia: 16 Kwiecień, 2018, 16:18:29 3 The Walking Dead Serial / Sezon 8 / Odp: S08E16 - Wrath

Nie rozumiem o chodzi Jezusowi i Maggie w sprawie Ricka. Maggie nie zabila ich a mogla, Jezus tez chcial ich zostawic przy zyciu, a Daryl oszczędził Dwighta. Brak w tym logiki. Ktoś wie o co im chodzi?

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Daryl i Dwight. Nosz **** co za ********, bo to jest jakieś ****** ***** (wstaw sobie pod gwiazdki jakieś wulgaryzmy). "Ić stond, bo jak cie zobaczę to cię zabiję" Za co? Za co, ja się pytam. Daryl musi odejść, dosłownie albo metaforycznie. Mam nadzieje, że Austin Amelio wróci w sezonie 9 i zastąpi tego pieprzonego Małpiszona. O dziwo, Dwight jest ostatnio lepszym Darylem, niż sam Daryl. Ale tutaj lepiej zakończę, bo już się powoli denerwować zaczynam.

I tak jestem w szoku że Daryl nie zabił Dwighta, jak widać dalej żywi do niego urazę za przeszłość i za krzywdy którę mu wyczynił.  To było tylko ostrzeżenie z tym zabije cię rzucone na wiatr, moim zdaniem tak na prawdę mu mimo wszystko przebaczył(bo przysięgał ze po wszystkim go zabiję) i chciał aby ten przestał się mazać i przepraszać, wstał i naprawił swoje życie, odnalazł żonę i być może zaczął rządzić w Azylu.  Daryl zawsze był ponurym człowiekiem który prawie na każdego patrzył krzywym okiem, myślę że jak na taką postać spisał się dobrze w tej scenie, wyłączył tryb szalonego zabójcy i okazał jakieś tam miłosierdzie które po tej postaci spodziewać się nie można było. Dwighta raczej nigdy nie polubi, dlatego ostrzegał go aby trzymał się od niego z daleka
Strony: [1]