Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kamcio2

Strony: [1]
1
Ogólnie / Odp: Ogólnie o Walking Dead
« dnia: 17 Październik, 2018, 19:31:17 »
Ciekawostka

2
Sezon 9 / Odp: S09E01- A New Beginning
« dnia: 08 Październik, 2018, 11:44:12 »
Tyle co Daryl przemówił w tym odcinku tyle nie przemówił w 3 ostatnich sezonach. Jego normalny wokal wrócił. Już po tym widać zmianę  :D

3
SPOILERY / Odp: Sezon 9 Spoilery, teorie, przewidywania.
« dnia: 16 Sierpień, 2018, 01:55:26 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Rick 1, 2, 3, 4,5
Michonne 1, 3, 4, 5, 6, 7
Daryl 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jadis/Annie: 1, 2, 3
Tara 1, 2, 3, 5, 7
Rosita 3, 5 (?) 6(?)
Siddiq 1, 4, 5, 6
Judith 2, 3, 4
Aaron 1, 3, 7
Father G 1, 5, 6, 8
Negan 4, 8

Negan tylko w dwóch odcinkach? Ble...

4
Sezon 8 / Odp: S08E16 - Wrath
« dnia: 17 Kwiecień, 2018, 17:06:33 »
Najbardziej mnie rozbawiło jak Rick mówił w scenie z Neganem i Michonne jak to Negan krzywdził wielu ludzi i co im to złego zrobił. Akurat powiedział ten, który również robił straszne rzeczy, jak nie straszniejsze.

5
Sezon 8 / Odp: S08E16 - Wrath
« dnia: 16 Kwiecień, 2018, 19:10:28 »
Wydaje mi się że Maggie, Jesus, Daryl będą jedynie spiskowali w zabiciu Negana żeby koniecznie go zabić i pomścić Glenna, a Rickowi krzywdy nie zrobią, jedynie pokażą mu jak należało się z Neganem obejść. Nie jestem wstanie wyobrazić sobie wojny Maggie i "You'are my brother" Daryl z Rickem. No i jeszcze do tego najdziwniejsza do tego postać Jesus.  Może rzeczywiście twórcy chcieli się jakoś zabezpieczyć przed kręceniem nowego sezonu, a potem się okażę że wraz z początkiem ten temat zostanie uciszony.

6
Sezon 8 / Odp: S08E16 - Wrath
« dnia: 16 Kwiecień, 2018, 16:18:29 »
Nie rozumiem o chodzi Jezusowi i Maggie w sprawie Ricka. Maggie nie zabila ich a mogla, Jezus tez chcial ich zostawic przy zyciu, a Daryl oszczędził Dwighta. Brak w tym logiki. Ktoś wie o co im chodzi?

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Daryl i Dwight. Nosz **** co za ********, bo to jest jakieś ****** ***** (wstaw sobie pod gwiazdki jakieś wulgaryzmy). "Ić stond, bo jak cie zobaczę to cię zabiję" Za co? Za co, ja się pytam. Daryl musi odejść, dosłownie albo metaforycznie. Mam nadzieje, że Austin Amelio wróci w sezonie 9 i zastąpi tego pieprzonego Małpiszona. O dziwo, Dwight jest ostatnio lepszym Darylem, niż sam Daryl. Ale tutaj lepiej zakończę, bo już się powoli denerwować zaczynam.

I tak jestem w szoku że Daryl nie zabił Dwighta, jak widać dalej żywi do niego urazę za przeszłość i za krzywdy którę mu wyczynił.  To było tylko ostrzeżenie z tym zabije cię rzucone na wiatr, moim zdaniem tak na prawdę mu mimo wszystko przebaczył(bo przysięgał ze po wszystkim go zabiję) i chciał aby ten przestał się mazać i przepraszać, wstał i naprawił swoje życie, odnalazł żonę i być może zaczął rządzić w Azylu.  Daryl zawsze był ponurym człowiekiem który prawie na każdego patrzył krzywym okiem, myślę że jak na taką postać spisał się dobrze w tej scenie, wyłączył tryb szalonego zabójcy i okazał jakieś tam miłosierdzie które po tej postaci spodziewać się nie można było. Dwighta raczej nigdy nie polubi, dlatego ostrzegał go aby trzymał się od niego z daleka

7
Sezon 8 / Odp: S08E15 - Worth
« dnia: 09 Kwiecień, 2018, 16:48:29 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Obejrzałem na szybko bez lektora/napisów, ale odnoszę wrażenie, że był to najlepszy odcinek tego sezonu. Głównie dla tego, że zamiast na przerażająco nudnych i wtórnych perypetiach Ricków skupiono się na Sanktuarium, gdzie działo się naprawdę sporo. Negan wrócił z przytupem, Simon skończył na płocie,  a zdrada Dwighta ujrzała światło dzienne (myślałem, że oberwie Lucille pare razy, choć niemal pewne było, że Negan go nie zabije). Do tego Eugene wyrzygujący się na Rosite jako i wielki tropiciel Dixonus, który nie potrafi znaleźć truchtającego grubasa. Końcowa scena z krótkofalówką tez wypadła nieźle.

Daje 8/10, po raz pierwszy i zapewne ostatni w tym sezonie.

Dixonus i Rosita nie mogli znaleźć grubasa. Większa wina Rosity, bo dała się zrobić jak dziecko i jeszcze jej uciekł bez broni, gdzie Dixonus 20 metrów dalej walczył z zombiakami. Taka mała poprawka. Po za tym grubas ich przerasta obu inteligencjom i sprytnie schował się tam gdzie mało kto by na to wpadł że tam zdołał się ukryć, rzeczywiście wyglądało legitnie.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Pretensje Daryla i Rositki były dość mocno męczące. Zwłaszcza to gadanie o uporaniu się Zbawców z zombiakami i rzekomej winie Judżina. Niby wpadł on na pomysł jak się uporać oblężeniem Sanktuarium, ale raczej nie miałby okazji wprowadzić swojego planu w życie, gdyby nie ta cała akcja, którą odwalił Daryl z Tarą. Ignorowanie tego przez Rositkę mimo tego, że Dickson stał dwa kroki od niej, było dość mocno irytujące. Za to sposób w jaki Porter próbował tłumaczyć swoje zachowanie, był całkowicie spójny z wcześniejszym prowadzeniem postaci.

Nie jestem pewien ale chyba chodziło że dzięki niemu mieli amunicję zeby wydostać się z Sanktuarium. I faktycznie bez niego by tam zostali zagryzieni przez zombiaków, bo plan był taki na 4/5 jak na Daryla, Tarę i Morgana którzy mądrością wielką nie grzeszą, wiedzieli że Zbawcy nie mieli już takiej siły i chcieli ich wykończyć no ale oczywiście jak zwykle mieli pecha i nie poszło tak jak chcieli. Wystarczyło obstawić wszystkie miejsca ucieczki ludźmi, ale za mało ich na tą akcję poszło.

8
Sezon 8 / Odp: S08E08 - How It's Gotta Be
« dnia: 13 Grudzień, 2017, 15:52:53 »
Dokładnie, Carl najprawdopodobniej został ugryziony wtedy gdy z tym "muzułmaninem" bronił się przed Zombiakami. Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

9
Sezon 8 / Odp: S08E08 - How It's Gotta Be
« dnia: 12 Grudzień, 2017, 02:37:56 »
To jest tak samo karygodny błąd, jak uśmiercenie Andrei na etapie Gubernatora.
Obie postacie najwięcej dobrego wprowadzały do komiksowej historii właśnie w momentach, w których ich serialowe odpowiedniki umierają.
Rozumiem zaskakiwanie widzów, ale czemu nie uśmiercą postaci, które są lubiane, ale nie mają już absolutnie żadnego potencjału, lub który został wykorzystany i twórcy nie mają na niego pomysłu np: Daryla?  :daryl:

Nie śledzę serialu już od dwóch sezonów, definitywnie wolę poczytać komiks. Bo absurdów mniej, a i fabuła po stokroć lepsza.

Strony: [1]